Jenő Lisztes

Cymbały węgierskie oraz perkusjonalia – uczęszczał do Szkoły Muzycznej Toth Aladar. W 2010 roku ukończył Akademię Muzyczną imienia Franciszka Liszta w Budapeszcie. Jest to muzyk cygańskiego pochodzenia, który na Węgrzech gra również w zespole ze światowej sławy cygańskim skrzypkiem Robym Lakatosem. Występował już na najsłynniejszych salach koncertowych, m.in. Carnegie Hall w Nowym Jorku, Musikverein w Wiedniu czy Sydney Opera.

Stanisław Dudek

Bas (Międzybrodzie Bialskie, Beskid Żywiecki) – absolwent Szkoły muzycznej II stopnia w Żywcu, w klasie kontrabasu. Uczestnik wielu koncertów oraz projektów zarówno orkiestrowych, folkowych, jak też jazzowych. Obecnie rozpoczął studia magisterskie w Instytucie Muzycznym w Cieszynie (filia Uniwersytetu Śląskiego) w klasie kontrabasu mgr Piotra Górki.

Zygmunt Czupryn

Akordeon (Ustroń, Beskid Śląski) – absolwent klasy saksofonu w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w mieście Jastrzębie – Zdrój. Swoją pasję do akordeonu odkrył dużo później. Sam nauczył się na nim grać, a miłość do tego instrumentu pozwala mu ciągle rozwijać swe umiejętności i 12 lat temu stała się bodźcem do stworzenia zespołu. Jest także wyłącznym dystrybutorem akordeonów marki Scandalli w Polsce.

Anna Czupryn

Skrzypce , śpiew (Żywiec, Beskid Żywiecki) – jest absolwentką Szkół Muzycznych w Żywcu i w Bielsku-Białej, uczestniczka wielu warsztatów i kursów muzyki solowej, kameralnej oraz orkiestrowej zarówno w Polsce jak i za granicą. W 2014 roku ukończyła z wynikiem celującym studia magisterskie na Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie skrzypiec prof. Rolanda Orlika.