Adam Jakubiec

Klarnet (Wieprz, Beskid Żywiecki) Jest absolwentem szkoły muzycznej w Bielsku-Białej w klasie klarnetu, obecnie studiuje jazz i muzykę improwizowaną na saksofonie na Akademii Muzycznej w Krakowie. Oprócz jazzu i muzyki folkowej koncertuje również na instrumentach tradycyjnych swojego regionu, dudach żywieckich i piszczałkach pasterskich.

Jenő Lisztes

Cymbały węgierskie oraz perkusjonalia – uczęszczał do Szkoły Muzycznej Toth Aladar. W 2010 roku ukończył Akademię Muzyczną imienia Franciszka Liszta w Budapeszcie. Jest to muzyk cygańskiego pochodzenia, który na Węgrzech gra również w zespole ze światowej sławy cygańskim skrzypkiem Robym Lakatosem. Występował już na najsłynniejszych salach koncertowych, m.in. Carnegie Hall w Nowym Jorku, Musikverein w Wiedniu czy Sydney Opera.

Stanisław Dudek

Kontrabas (Międzybrodzie Bialskie, Beskid Żywiecki) – absolwent Szkoły muzycznej II stopnia w Żywcu, w klasie kontrabasu. Uczestnik wielu koncertów oraz projektów zarówno orkiestrowych, folkowych, jak też jazzowych. Obecnie rozpoczął studia magisterskie w Instytucie Muzycznym w Cieszynie (filia Uniwersytetu Śląskiego) w klasie kontrabasu mgr Piotra Górki.

Zygmunt Czupryn

Akordeon (Ustroń, Beskid Śląski) – absolwent klasy saksofonu w PSM I i II st. w Jastrzębiu-Zdroju. Swoją pasję do akordeonu odkrył dużo później. Sam nauczył się na nim grać, a miłość do tego instrumentu pozwala mu ciągle rozwijać swe umiejętności. Z muzyką folkową związał się w 2000 roku, a w 2006 roku stworzył zespół Tekla Klebetnica. Jest także wyłącznym dystrybutorem akordeonów marki Scandalli w Polsce.

Anna Czupryn

Skrzypce , śpiew (Żywiec, Beskid Żywiecki) – jest absolwentką Szkół Muzycznych w Żywcu i w Bielsku-Białej, uczestniczka wielu warsztatów i kursów muzyki solowej, kameralnej oraz orkiestrowej zarówno w Polsce jak i za granicą. W 2014 roku ukończyła z wynikiem celującym studia magisterskie na Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie skrzypiec prof. Rolanda Orlika.